Konkurs na hasło towarzyszące Festiwalowi Nauki w Krakowie

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Ma być związane z czasem i przestrzenią oraz promować XVI Festiwal Nauki w Krakowie 2016. Konkurs na hasło promujące to popularnonaukowe wydarzenie - organizowane przez Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie - trwa tylko do piątku 5 lutego.

Konkurs na hasło promujące tegoroczny Festiwal Nauki w Krakowie organizuje Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (UP). Swoje propozycje - w komentarzach na stronie https://www.facebook.com/Uniwersytet.Pedagogiczny  - mogą zgłaszać osoby pełnoletnie, oprócz pracowników UP.

Zgłaszane do konkursu hasło musi nawiązywać do "czasu i przestrzeni", które będą tematem tegorocznego Festiwalu Nauki w Krakowie. Swoje pomysły można zamieszczać jedynie do piątku, 5 lutego do godz. 15. Zwycięzca zostanie wyłoniony w piątek, 12 lutego, ale jego nazwisko poznamy we wtorek, 16 lutego na fanpage\'u Uniwersytetu Pedagogicznego. Zwycięzca otrzyma eleganckie pióro i pendrive\'a z logo 70-lecia UP oraz krakowską edycję gry planszowej "Monopoly".

Początki Festiwalu Nauki w Krakowie sięgają 2000 roku. Pomysł organizacji tej popularnonaukowej imprezy zrodził się w trakcie jubileuszu 600-lecia odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Początkowo impreza miała służyć jedynie promowaniu osiągnięć naukowych, dydaktycznych i kulturalnych UJ, ale od 14 lat współorganizują ją także inne krakowskie szkoły wyższe, instytucje naukowe i kulturalne.

PAP - Nauka w Polsce

ekr/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    We Wrocławiu powstanie Centrum Odkryć Medycznych

  • Fot: PAP/Stach Leszczyński

    Sebastian Szklarek: popularyzacja nauki jest ważna wobec ekspozycji na fake newsy

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera