Muzeum Twierdzy Kostrzyn szuka wolontariuszy

PAP © 2012 / Lech Muszyński
PAP © 2012 / Lech Muszyński

Muzeum Twierdzy Kostrzyn szuka wolontariuszy do pomocy w czasie badań archeologicznych prowadzonych na terenie twierdzy, przy tworzeniu szlaku turystycznego na Starym Mieście.

Muzeum Twierdzy Kostrzyn szuka wolontariuszy do pomocy w czasie badań archeologicznych prowadzonych na terenie twierdzy, przy tworzeniu szlaku turystycznego na Starym Mieście.

„Poszukujemy energicznych, otwartych i odpowiedzialnych osób” – napisali w komunikacie prasowym muzealnicy.

Oferta jest skierowana w szczególności do osób, które interesują się historią Twierdzy Kostrzyn, a przy tym lubią nieszablonowo i aktywnie spędzać wolny czas. Muzealnicy oczekują na pomoc również przy pracach porządkowych i w bieżącej działalności muzeum. W zamian dają możliwość zapoznania się z działalnością tej nowej placówki „od podszewki”.

„Zapewniamy podstawowy pakiet socjalny oraz zaświadczenie o wolontariacie lub referencje w zależności od potrzeb. Poszukujemy również osoby chętnej do stworzenia i redagowania strony Muzeum Twierdzy Kostrzyn w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, itp.). Liczymy na nawiązanie trwałej i ciekawej współpracy” – dodają.

Muzeum Twierdzy Kostrzyn wychodzi z ofertą wolontariacką naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wielokrotnie zwracano się do placówki z zapytaniami dotyczącymi możliwości współpracy przy organizacji imprez, przy pracach na Starym Mieście, czy w ramach realizowanych zadań merytorycznych.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy mogą zgłosić się osobiście w siedzibie Muzeum przy ul. Granicznej 1, Kostrzyn nad Odrą; telefonicznie: 95 752 0045 lub mailowo, pisząc na adres: krzysztof.socha@muzeum.kostrzyn.pl

PAP – Nauka w Polsce

szz/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera