Uczelnie i instytucje

Konkurs na logo Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Adobe Stock
Adobe Stock

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ogłasza otwarty konkurs na projekt nowego logo. Prace można nadsyłać do 23 października.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z związku ze zmianą od 1 października 2023 roku nazwy na Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ogłasza otwarty konkurs na projekt nowego logo. Prace można nadsyłać do 23 października. Zwycięski projekt przedstawiony zostanie do 6 listopada.

Celem konkursu jest wyłonienie nowego projektu graficznego, który stanie się podstawą budowy identyfikacji wizualnej uczelni po zmianie nazwy na Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej. Logo będzie wykorzystywane do celów identyfikacyjnych, promocyjnych i reklamowych. Znak graficzny powinien nawiązywać do tradycji uczelni - poinformowali organizatorzy konkursu.

Adresatami konkursu są graficy, projektanci, artyści plastycy, absolwenci i pracownicy naukowych wyższych uczelni artystycznych. Pracę należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną bądź przesyłką kurierską na adres Uniwersytetu do 23 października 2023 roku do godziny 13.00. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do 6 listopada 2023 roku. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej uczelni.

Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę finansową w wysokości piętnastu tysięcy złotych (brutto) oraz zaproszenie do negocjacji warunków umowy dotyczącej wykonania Systemu Identyfikacji Wizualnej.

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej uczelni.

lt/ zan/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Rejestracja na 20. Lubelski Festiwal Nauki – od środy

  • Na zdjęciu dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła. PAP/Tomasz Wojtasik. 12.06.2023

    Kalisz/ Andrzej Wojtyła ponownie rektorem Uniwersytetu Kaliskiego

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera