Trwa konkurs na pomysłowe studenckie opakowania

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Studenci, którzy mają pomysł na niebanalne opakowanie wybranego produktu mogą zgłosić się do konkursu organizowanego w ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań - Packaging Innovations. Zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje projekty podczas targów - 9 i 10 kwietnia w Warszawie.

Konkurs skierowany jest do ambitnych, pomysłowych projektantów i studentów poniżej 26. roku życia, którzy chcieli zaprezentować swoje innowacyjne pomysły na opakowania, ale nie są związani zawodowo z branżą opakowaniową.

Osoby, które zamierzają wziąć w nim udział do 15 marca muszą wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej.  Do zgłoszenia powinni dołączyć zdjęcie opakowania w jpg lub pdf. Następnie zgłoszenie i zdjęcie przesłać na adres - goscianska@targi.krakow.pl .

Między 16 a 22 marca 2015 roku odbędzie się głosowanie na profilu Facebook targów Packaging Innovations na najciekawsze projekty. Trzy prace, które uzyskają najwyższą liczbę głosów, wyłonione zostaną 23 marca. Ich projektanci zaprezentują swoje prace w Strefie Studenta, będącej częścią targów w dniach 09-10 kwietnia 2015 r. w Warszawie.

Strefę Studenta przygotowano z myślą o młodych projektantach, którzy chcą zaistnieć w branży opakowaniowej jeszcze przed zakończeniem studiów.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.packaginginnovations.pl

PAP - Nauka w Polsce

ekr/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. materiały prasowe

    Polka zdobywczynią nagrody dla europejskich wynalazców i nagrody publiczności

  • Fot. Adobe Stock

    Dwa wynalazki z UG docenione w konkursie Eureka! DGP

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera