Przyszłość człowieka, ekonomii i świata - tematem czwartkowej dyskusji online

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Wspólna debata przedstawicieli NASA, Obserwatorium Watykańskiego i globalnych liderów pt. "Przyszłość człowieka, ekonomii i świata" rusza w czwartek o godz. 16:00. Będzie dotyczyła przyszłości człowieka, ekonomii i świata. Przewidziano transmisję online.

Czwartkowa dyskusja jest częścią projektu „Masterclass z NASA” i rusza o godz. 16:00 CET w przestrzeni wirtualnej (masterclassNasa.org). Wśród potwierdzonych gości znaleźli się m. in. Jeffrey Sachs, Michał Heller i Kate Raworth – autorka ekonomicznej książki roku Financial Times.

Głos w debacie pt. „Przyszłość człowieka, ekonomii i świata” będzie mógł zabrać każdy zarejestrowany gość. Wydarzenie swoim patronatem objęła Papieska Rada ds. Kultury. Z ramienia Polski za projekt odpowiada Fundacja Centrum Twórczosci Narodowej.

Udział w wydarzeniu potwierdzili m. in. liderzy z Global Leadership Network – organizacji, która skupia 250 tys. liderów w ponad 100 państwach świata oraz przedstawiciele 35 wiodących ośrodków akademickich takich jak Columbia University, University Sao Paolo czy Tel Aviv University. W dyskusji udział wezmą także członkowie organizacji studenckich takich jak AIESEC, CEMS czy World Youth Alliance.

O swoich oczekiwaniach i przemyśleniach związanych z wydarzeniem mówią także paneliścii goście m. in. z ramienia EY Polska, Oxford University czy Fundacji Konrada Adenauera.

Transmisję z debaty polskich i międzynarodowych ekspertów dostępna będzie pod TYM adresem, program oraz miejsce bezpłatnej rejestracji dostępne są na TEJ stronie. Informacje o panelistach można znaleźć TU

Nauka w Polsce - PAP

zan/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  •  11.09.2024. Wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Andrzej Szeptycki podczas II Kongresu Umiędzynarodowienia w Starym BUWie w Warszawie, 11 bm. Głównym tematem kongresu jest przyszłość polskiej nauki. Wydarzenie organizowane jest przez Narodową Agencją Wymiany Akademickiej i Narodowe Centrum Nauki. PAP/Rafał Guz

    Szeptycki: umiędzynarodowienie będzie warunkiem otrzymania habilitacji i profesury

  • 26.12.2023. Pałac na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. PAP/Jerzy Ochoński

    W Łazienkach odbyła się debata ekspercka "Zmiana klimatu a ogrody historyczne".

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera