Studenci stawią czoła prawdziwym wyzwaniom biznesowym

Studenci, którzy chcą zacząć poruszać się w świecie biznesu mogą wziąć udział w projekcie "Casemania", organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnicy stawią czoła wyzwaniom, jakie czekają na nich w świecie projektowania i promowania nowych technologii.

"Casemania" to cykl warsztatów i rozwiązania realnych "casów", który ma pomóc studentom poruszać się w świecie biznesu. Projekt rozpocznie się 28 listopada i potrwa do 2 grudnia 2016 r. Zapisy do projektu przyjmowane są na stronie www.casemania.pl.

Pierwsze, otwierające "case study" pod tytułem „Smartwatch idealny – wprowadzenie produktu na rynek”, poprowadzi eStoreMedia. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję korzystać z prawdziwych danych rynkowych, zebranych przez firmę i stawią czoła wyzwaniom, jakie czekają na nich w świecie projektowania i promowania nowych technologii.

"Chcemy zaprezentować studentom innowacyjne rozwiązania, wspierające projektowanie innowacyjnych cech produktowych, a następnie tworzenie ich strategii marketingowych. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z rzeczywistymi danymi, jakie im dostarczymy. Te warsztaty mogą być rozwijające dla obu stron. Być może otrzymamy od uczestników ciekawą informację zwrotną, a nawet nowe pomysły na wykorzystanie naszych narzędzi" – podkreśla dyrektor zarządzający w eStoreMedia Bartosz Kiełbiński.

Zespół studentów, który wykaże się największą kreatywnością i rzetelnością i przedstawi najciekawsze rozwiązanie "case study" będzie miał okazję spotkać się z zarządem spółki na kolacji i porozmawiać o tworzeniu produktów badawczych, które cały czas budzą zainteresowanie wielkich marek.

W projekcie "Casemania", poza eStoreMedia, studentów przeszkolą takie firmy, jak: Accenture, A.T. Kearney, Avon, BDO, Coca-Cola HBC, Kompania Piwowarska, TPA, McKinsey, Microsoft, Optibuy Unilever i PWC.

PAP - Nauka w Polsce

ekr/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • 28.06.2016 Na zdjęciu Olga Malinkiewicz. PAP/Marcin Obara

    Olga Malinkiewicz wśród finalistów European Inventor Award 2024

  • Fot. Adobe Stock

    Podkarpackie/ 6 mln zł na granty dla uczelni na projekty B+R

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera