Nauka dla Społeczeństwa

08.08.2022
PL EN
02.04.2013 aktualizacja 02.04.2013

Najlepsze studenckie opakowania już wybrane

Troje studentów wygrało konkurs na najlepsze projekty opakowań. Autorzy nagrodzonych prac zadebiutują podczas V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań Packaging Innovations, które 10 kwietnia rozpoczną się w Warszawie.

Konkurs kierowany był do wszystkich ambitnych, pomysłowych projektantów i studentów poniżej 26 roku życia, którzy chcieli zaprezentować swoje innowacyjne pomysły na opakowania.

Spośród nadesłanych prac internauci wybrali trzy, które ich zdaniem były najciekawsze. Prace, które uzyskały największą liczbę głosów to: „Jednorazowe opakowanie cukiernicze & patera” autorstwa Marty Kaweckiej i „Małe atelier” autorstwa Alicji Wańczyk z Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz „Opakowanie zestawu towarzyskiego” autorstwa Patryka Wiśniowskiego z Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Laureaci zaprezentują swoje prace podczas V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań Packaging Innovations. Organizatorzy wydarzenia doceniając pomysły, kreatywność i energię adeptów sztuki projektowania, zaprosili wszystkich uczestników konkursu do zaprezentowania prototypów opakowań w specjalnie wydzielonej części hali targowej tzw. Strefie Studenta.

„To właśnie tutaj zadebiutują studenci i młodzi projektanci zajmujący się kreowaniem opakowań. Strefa Studenta daje możliwość pokazania prototypów prac na szerokim forum specjalistów z branży. To również szansa nawiązania ciekawych kontaktów z producentami i przedsiębiorcami z branży” – informują organizatorzy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: https://www.facebook.com/pi.warsaw

PAP – Nauka w Polsce

ekr/ mrt/

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

Copyright © Fundacja PAP 2022