Studenci, którzy są ciekawi jak wyglądają zajęcia prowadzone w języku angielskim, będą mogli skorzystać z bezpłatnych anglojęzycznych zajęć na <strong>kierunkach Ekonomia i Stosunki Międzynarodowe</strong> (Master of Science in International Business Economics oraz Master of Arts in International Relations) w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.
Osoby, które chciałyby skorzystać z bezpłatnych, próbnych zajęć, mogą wziąć udział w dowolnej liczbie wykładów i warsztatów z obu magisterskich kierunków anglojęzycznych oferowanych na Uczelni Łazarskiego. Do wyboru są m.in.: International Economics, Human Capital, Contemporary Macroeconomics, Game Theory, Economics of Telecommunication, The Word Economy Retrospective View, Banking and Finance, Principles of Marketing, Issues of Macroeconomic Policy, Strategic Games, International Political Economy, Human Rights and Environmental Protection, Intercultural Communication, Polish Foreign Policy, Critical Thinking.
Na zajęcia "próbne" można się zapisać, wysyłając swoje zgłoszenie na adres: uczelnia@lazarski.edu.pl mailto:uczelnia@lazarski.edu.pl
Osobom, które obawiają się, że nie poradzą sobie z językiem angielskim podczas tego rodzaju studiów Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego oferuje również kursy przygotowawcze. Dzięki nim studenci mają przełamać swoją barierę językową oraz przekazać studentom terminologię biznesową, finansową i prawniczą.
Studia z zakresu Business Economics mają przekazać wiedzę z zakresu ekonomii, biznesu oraz stosunków międzynarodowych w szerokim ujęciu, dostosowanym do potrzeb rynku i globalnej gospodarki.
Istotą programu International Relations jest natomiast przygotowanie studenta do zrozumienia świata polityki, który zawsze tworzy ramy dla życia gospodarczego. Zajęcia - zapewniają przedstawiciele uczelni - odbywają się pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry z kraju, jak i z zagranicy.
PAP - Nauka w Polsce, Ewelina Krajczyńska
agt/ bsz
Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.