Nagrodzono najlepsze kampanie promocyjne uczelni

Fotolia
Fotolia

Reklama pasowa i serwis rekrutacyjny Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gadżet promocyjny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wideo Politechniki Białostockiej - znalazły się wśród nagrodzonych w konkursie Genius Universitatis na najlepsze kreatywne kampanie rekrutacyjne uczelni.

Wyniki siódmej edycji konkursu Genius Universitatis na najlepsze w mijającym roku akademickim kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych ogłoszono w piątek podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018.

W tym roku do konkursu zgłosiło się 46 uczelni (w tym wydział i instytut), a zakwalifikowano 126 prac, które spełniły warunki regulaminu.

W kategorii reklama prasowa zwyciężyła Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, drugie miejsce zajęła Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, a trzecie Uniwersytet Gdański.

Najlepszym gadżetem promocyjnym może pochwalić się Uniwersytet Śląski w Katowicach. Kolejne miejsca w tej kategorii zajęły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Politechnika Wrocławska.

W kategorii event wspierający rekrutację nagrodzono kolejno: Wyższą Szkołę Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu; Uniwersytet Łódzki; Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Politechnika Warszawska, Uniwersytet Jagielloński i grupa Uczelni Vistula okazały się najlepsze w kategorii: kampania w mediach społecznościowych.

Za najlepsze wideo doceniono Politechnikę Białostocką, a także Collegium Da Vinci w Poznaniu oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie.

Najlepszym serwisem rekrutacyjnym może pochwalić się Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Na kolejnych miejscach w tej kategorii znalazły się: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie i Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W kategorii content marketing wygrał SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, a za nim znalazły się: Uniwersytet Jagielloński i Politechnika Łódzka.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniła kapituła konkursu w składzie: Katarzyna Dragović, Paweł Tkaczyk, Dariusz Puzyrkiewicz, Tytus Klepacz, Daniel Bossy, Jacek Szlak, Bianka Siwińska. Organizatorem konkursu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

PAP - Nauka w Polsce

ekr/ zan/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • 19.12.2024. Dziekan Wydziału Medycznego Politechniki Bydgoskiej prof. Małgorzata Tafil-Klawe (L), odbierający tytuł doktora honoris causa, prof. Marek Harat (C) oraz rektor Politechniki Bydgoskiej prof. Marek Adamski (P) podczas jubileuszowego, 500. posiedzenia Senatu Politechniki Bydgoskiej w siedzibie uczelni. PAP/Tytus Żmijewski

    Neurochirurg prof. Marek Harat doktorem h.c. Politechniki Bydgoskiej

  • Fot. Adobe Stock

    Prof. Krzysztof Książek laureatem Nagrody Naukowej Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera