Konferencja Life Science w październiku w Krakowie

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Poszukiwanie i rozwój leków, e-zdrowie, telemedycyna, diagnostyka medyczna, zaawansowane terapie nielekowe oraz żywność, kosmetyki i środowisko człowieka – to tematy przewodnie konferencji Life Science Open Space 2012, która odbędzie się 17 października w Krakowie.

Impreza jest skierowana do firm, instytucji oraz osób prywatnych zainteresowanych innowacjami i współpracą w zakresie nowych technologii, produktów i usług mających wpływ na jakość życia człowieka.

Life Science Open Space to coroczne wydarzenie poświęcone innowacjom w biotechnologii, medycynie, farmacji, zdrowej żywności oraz innych dziedzinach nauki, należących do obszaru nauk o życiu.

Konferencja ma cel promocyjny, jej zadaniem jest wparcie współpracy nauki i biznesu poprzez prezentacje idei, potrzeb, technologii, usług i możliwości współpracy oraz bezpośrednie spotkania osób reprezentujących różne zainteresowania. Formuła „open space” ma na celu ułatwienie kontaktów między twórcami, odbiorcami i użytkownikami innowacji.

Organizatorem wydarzenia jest Klaster Life Science Kraków, inicjatywa skupiająca ponad 70 firm i instytucji z regionu Małopolski. Dlatego Life Science Open Space to także forum członków tego klastra i jego partnerów, będące okazją do nawiązania współpracy w regionie. W imprezie mogą wziąć udział firmy i instytucje z kraju i z zagranicy, zainteresowanych poznaniem możliwości klastra i przedstawieniem oferty współpracy.

Uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w konferencji poprzez wystąpienia, publikacje w materiałach konferencyjnych, stoiska informacyjnego oraz udział w networkingu. Szczegóły na stronie: www.lifescienceopenspace.com

Spotkania odbędą się 17 października w Hotelu Starym (ul. Szczepańska 5) w Krakowie.

PAP – Nauka w Polsce

kol/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Rys. Coolerheat/Łukasz Witanowski

    Naukowcy chcą produkować chłód z ciepła

  • Fot. Adobe Stock

    Polski eksperyment w kosmosie: test technologii przetwarzania danych na orbicie

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera