Trójmiasto organizuje naukowy speed dating

Fot. Adobe Stock
Fot. Adobe Stock

UG, PG i GUMed organizują naukowy speed dating. W czasie krótkich rozmów uczestnicy z różnych uczelni będą mogli nawiązać nowe kontakty i zacieśnić współpracę.

Science Speed Dating FarU to nazwa imprezy naukowej organizowanej przez Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska i Gdańsk. Organizatorzy chcą dzięki niej zintensyfikować współpracę między trójmiejskimi uczelniami. W czasie krótkich, 3-minutowych spotkań uczestnicy będą mogli poznać innych ekspertów, ich pracę i zainteresowania. Naukowym „randkom” będą towarzyszyły wykłady gości specjalnych.

Planowane są dwie edycje imprezy – w dniach 17-19 kwietnia oraz 29-31 maja, które podzielone będą na tematyczne sesje.:

17.04 Zrównoważony rozwój i gospodarka w obiegu zamkniętym

18.04 Technologie IT i inżynieria materiałowa

19.04 Zdrowie Publiczne

29.05 Nowe terapie, leki, technologie medyczne

30.05 Środowisko, klimat

31.05 Energia

Miejsce wydarzenia to Aula Ocieszyńskiego (Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego).

Kontakt:

Uniwersytet Gdański: mgr Aleksandra Jakubus (aleksandra.jakubus@ug.edu.pl) Politechnika Gdańska: mgr inż. Beata Toma (beatoma@pg.edu.pl) Gdański Uniwersytet Medyczny: mgr Anna Wojda (anna.wojda@gumed.edu.pl)

Więcej informacji tutaj.

Nauka w Polsce

mat/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera