<strong>Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski mogą wziąć udział w II edycji projektu warszawskiej SGH pt. "Kafeteria edukacyjna dla licealistów - Akademia Edukacji Menedżerskiej". </strong>Oferta programowa obejmuje aż 50 różnorodnych wydarzeń z zakresu ekonomii i zarządzania. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Narodowy Bank Polski.
Kafeteria edukacyjna dla licealistów została tak zaprojektowana, aby sprostać oczekiwaniom potencjalnych odbiorców. "Nauka oparta o wirtualne środowisko, swoboda w doborze tematów zajęć, samodzielny wybór czasu nauki to elementy, które motywują młodych ludzi do udziału w dodatkowych przedsięwzięciach edukacyjnych, mimo wielu obowiązków szkolnych" - mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH.
Na zakończenie programu grupa najlepszych uczestników zostanie zaproszona na uroczyste seminarium, połączone z wręczeniem nagród i dyplomów. "W zeszłym roku byłam bardzo mile zaskoczona, kiedy podczas spotkania w Warszawie okazało się, iż liderzy projektu, którzy znali się tylko z aktywności online, to bardzo zgrana i zintegrowana grupa osób" - wspomina Olga Biaduń.
Rekrutacja do II edycji już ruszyła i potrwa do 24 października. Same zajęcia będą realizowane od listopada, przez cały rok szkolny. W projekcie weźmie udział 1000 osób.
Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.kafeteria.edu.pl
PAP - Nauka w Polsce, Katarzyna Czechowicz
agt/
Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.