Nowe studia podyplomowe na SGGW

<p><a href="http://www.sggw.waw.pl/">Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego</a> uruchamia studia podyplomowe z zarządzania i organizacji infrastruktury w rolnictwie, finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.&nbsp; Są&nbsp; skierowane do absolwentów szkół wyższych, zatrudnionych w przedsiębiorstwach branży rolno-spożywczej. </p>

"To ciekawa oferta edukacyjna, skierowana do pracowników i kadry kierowniczej małych i średnich przedsiębiorstw sektora rolniczego, gospodarki żywnościowej i usług rolniczych" – informuje rzecznik uczelni dr inż. Krzysztof Szwejk.

Podyplomowe studia „Zarządzania i organizacji infrastruktury w rolnictwie” trwają rok. „W 80 procentach są one finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny (EFS). Osoby biorące udział w studiach nie ponoszą żadnych kosztów. Kwotę nie przekraczającą 450 PLN za cały rok studiów pokrywa zakład pracy delegujący pracownika na studia. W tej opłacie studenci mają zagwarantowane noclegi i wyżywienie” - wyjaśnia Krzysztof Szwejk.

Jak mówi, studenci podniosą swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu nowoczesnych form zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, kierowania kadrą w systemie TQM, systemów jakości, wizerunku firmy, prowadzenia i opracowywania różnorodnych projektów związanych z rolnictwem oraz pozyskiwania Funduszy Strukturalnych i w ramach WPR.

Zajęcia będą się odbywać w soboty i niedziele. Program obejmuje 250 godzin.

Szczegółowe informacje, wraz z dokumentami do wypełnienia, można znaleźć na stronie internetowej http://www.cdr.gov.pl/studia/studia.htm .

****
SGGW oferuje absolwentom szkół wyższych, chcącym podnieść lub rozszerzyć swoje kwalifikacje 36 rodzajów studiów podyplomowych. Studiuje na nich ponad 1000 osób. Szczegółowy wykaz studiów można znaleźć pod internetowym adresem: http://www.sggw.waw.pl/~konkurs/kandydat/

PAP – Nauka w Polsce, Bogusława Szumiec-Presch
reo


 

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera