Nauka dla Społeczeństwa

29.02.2024
PL EN
11.05.2023 aktualizacja 11.05.2023

UOKiK zaprasza studentów na Summer Camp

Fot. Adobe Stock Fot. Adobe Stock

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprasza studentów na Summer Camp. Będzie można wziąć udział w warsztatach z ochrony konkurencji.

Do udziału w Summer Camp zostaną zaproszeni najlepsi autorzy krótkich rozprawek i nagranych autoprezentacji. Tytuł pracy konkursowej brzmi: "Po co i jak chronić konkurencję we współczesnej gospodarce?". W autoprezentacji - trwającej do 90 sekund - trzeba opowiedzieć, dlaczego chce się wziąć udział w warsztatach.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 czerwca. Spośród kandydatów wybranych zostanie do 25 osób.

Summer Camp UOKiK '23 odbędzie się w dniach 18-22 września w Warszawie. Będzie to pięć dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. "Czekają na Ciebie eksperci i ciekawe case studies. Zobaczysz kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiesz się, jak działa urząd w praktyce" - zapowiada urząd.

W programie warsztatów m.in.: "Co wie o Tobie Wujek Google?" – o białym wywiadzie; "UOKiK w markecie - czyli kto pomoże rolnikom?" - przewaga kontraktowa; "Duży (nie) może więcej" – o nadużywaniu pozycji dominującej.

Szczegóły rekrutacji oraz dodatkowe informacje na stronie internetowej.

Nauka w Polsce

bar/

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

Copyright © Fundacja PAP 2024