Rzecznicy Nauki zapraszają popularyzatorów do udziału w ankiecie

Fot. Adobe Stock
Fot. Adobe Stock

Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki (SRN) prowadzi badanie dotyczące stanu popularyzacji nauki w Polsce z perspektywy samych popularyzatorów. "Chcemy poznać motywacje, plany, obawy popularyzatorów, a także stosowane przez nich metody, kanały dotarcia do odbiorców czy popularyzowane obszary nauki" - deklaruje stowarzyszenie.

Jej celem jest określenie stanu popularyzacji nauki w Polsce w ramach projektu badawczego, realizowanego przez Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki. "W szczególności, chcemy poznać motywacje, plany, obawy popularyzatorów, a także stosowane przez nich metody, kanały dotarcia do odbiorców czy popularyzowane obszary nauki. Wyniki ankiety zostaną opracowane i przedstawione do publikacji w czasopiśmie naukowym, a także zamieszczone na stronie Stowarzyszenia" - informuje SRN.

Ankietę można znaleźć na TEJ stronie https://www.surveymonkey.com/r/SDHLXNQ.

Na wypełnienie ankiety potrzeba ok. 15 minut. W ramach ankiety nie są zbierane żadne dane pozwalające na identyfikację respondentów - deklarują autorzy projektu.

Nauka w Polsce

zan/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Białystok/ Kilkadziesiąt imprez na Rodzinnym Pikniku Naukowym

  • Fot. Adobe Stock

    O neuroróżnorodności w warszawskiej Kawiarni Naukowej

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera