Warsztaty z pozyskiwania kapitału na biznes

Interaktywne warsztaty dla osób, które chcę zdobyć wiedzę o zakładaniu własnego biznesu odbędą się 23 i 24 sierpnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ich organizatorem jest Trinity Capital Business Network (TCBN). W późniejszych terminach zajęcia będą się odbywać również w Krakowie i Warszawie.

TCBN to cykl 50 dwudniowych warsztatów na uczelniach wyższych w różnych częściach Polski. Szkolenia rozpoczęły się w marcu tego roku i będą się odbywać na różnych uczelniach przez trzy lata. Celem zajęć jest przybliżenie studentom oraz młodym przedsiębiorcom tematyki związanej z pozyskiwaniem kapitału. Warsztaty Trinity Capital Business Network są skierowane do osób, które chcą się dowiedzieć jak założyć własną firmę lub jak znaleźć inwestora dla realizacji swoich pomysłów biznesowych.

Podczas spotkań będzie mowa m.in.. na temat budowania relacji w firmie, źródeł pozyskania kapitału, kontaktu z inwestorem; konstruowania biznesplanu czy pozyskiwania dotacji unijnych.

Dzięki warsztatom Trinity Capital Business Network młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się, jak rozpocząć własny biznes, otrzymają wsparcie doświadczonych analityków biznesowych oraz dostęp do internetowej bazy wiedzy. Zyskają też możliwość późniejszych konsultacji z przedsiębiorcami z innowacyjnych branż oraz sposobność samodzielnego wyszukiwania inwestora dla swojego pomysłu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla osób zarejestrowanych.

Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, dla osób zarejestrowanych udział jest bezpłatny.

Zapisy odbywają się przez stronę: http://warsztaty.tcbn.pl/ LT

PAP - Nauka w Polsce

agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Prof. Kulesza: rośnie przyzwolenie na przemoc, jesteśmy dla siebie coraz gorsi

  • Fot. Adobe Stock

    Ekspertka ds. rynku pracy: gotowość do zmian cenniejsza niż wyuczony zawód

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera