Coraz więcej użytkowników przeglądarki Anonser.pl

Największa polska przeglądarka produktów i usług Liczba unikalnych użytkowników zwiększyła się z 54 tys. w styczniu do 223 tys. w grudniu ubiegłego roku - mówi Rafał Wysocki z firmy internetowej Panorama Internetu. \"W grudniu 2004 roku przeglądarka zanotowała ponad 3 mln odsłon, co daje dwukrotny wzrost w stosunku do początku roku\" - informuje Wysocki.

Jak wyjaśnia, \"Anonser.pl jest największą w Polsce przeglądarką produktów i usług, realizującą pierwotną wizję powstania internetu, czyli dostarczanie informacji użytkownikowi całkowicie bezpłatnie\".

Baza Anonsera zawiera ponad 200 tys. aktualnych ogłoszeń i ofert produktowych oraz usługowych firm, a także indywidualnych konsumentów.

Obecna na rynku od blisko dwóch lat przeglądarka umożliwia dodawanie i wyszukiwanie ofert handlowych w 98 kategoriach, zgrupowanych w 14 obszarach branżowych.

PAP - Nauka w Polsce, Bogusława Szumiec-Presch

19 stycznia 2005

reo

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    440 mln zł z Funduszy Europejskich na fotoniczne układy scalone

  • Fot. Adobe Stock

    PIIT: prawo o AI powinno regulować kwestie bezpieczeństwa i być przyjazne innowacjom

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera