Już 27 polskich instytucji naukowych ma logo HR Excellence in Research

Już 27 polskich instytucji naukowych może posługiwać się prestiżowym logo HR Excellence in Research, które Komisja Europejska przyznaje uniwersytetom i instytutom tworzącym sprzyjające warunki pracy. Do grona docenionych dołączyły: Politechnika Wrocławska, Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Instytut Włókiennictwa i Instytut Matematyki PAN.

  • Już 27 polskich instytucji naukowych ma logo HR Excellence in Research

    Już 27 polskich instytucji naukowych może posługiwać się prestiżowym logo HR Excellence in Research, które Komisja Europejska przyznaje uniwersytetom i instytutom tworzącym sprzyjające warunki pracy. Do grona docenionych dołączyły: Politechnika Wrocławska, Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Instytut Włókiennictwa i Instytut Matematyki PAN.

  • Kolejne polskie instytucje naukowe z logo HR Excellence in Research

    Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet SWPS, Instytut Badań Literackich PAN, Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN oraz Instytut Oceanologii PAN to kolejne polskie instytucje, które otrzymały logo HR Excellence in Research, przyznawane przez Komisję Europejską.

  • Źródło: materiały prasowe

    Politechnika Łódzka dobrym pracodawcą

    Warunki pracy stymulujące rozwój kariery naukowej oferuje swoim pracownikom Politechnika Łódzka. Potwierdzeniem tego jest prestiżowe logo "HR Excellence in Research", jakie nadała uczelni Komisja Europejska.

  • Źródło: mat. prasowe

    Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN z logo HR Excellence in Research

    Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt Polskiej Akademii Nauk otrzymał prestiżowe logo HR Excellence in Research, przyznawane przez Komisję Europejską. Otrzymują je instytucje spełniające europejskie standardy w badaniach naukowych i zatrudnianiu naukowców.

  • Fot. materiały prasowe

    Prestiżowe logo HR Excellence in Research trafiło do nowych instytutów

    Już 13 polskich instytucji może się pochwalić logo „HR Excellence in Research”. To znak nadawany przez Komisję Europejską instytucjom, które są wzorem, jeśli chodzi m.in. o procedury rekrutacji. W ostatnim czasie logo trafiło do INTiBS PAN oraz IRWiR PAN, a także IUNG i ITE.

  • Wrocławskie Centrum Badań EIT+, kampus Pracze. Nz. główny budynek.  Fot. PAP/ Maciej Kulczyński 29.10.2014

    Prestiżowe logo HR Excellence in Research trafiło do IA PAN oraz EIT+

    Instytut Agrofizyki PAN w Lublinie oraz Wrocławskie Centrum Badań EIT+ otrzymały logo HR Excellence in Research nadawane przez Komisję Europejską instytucjom, które stosują zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

  • Źródło: UMK

    Uniwersytet Mikołaja Kopernika z prestiżowym znakiem Komisji Europejskiej

    Uniwersytet Mikołaja Kopernika jako pierwsza uczelnia w Polsce otrzymał logo HR Excellence in Research, przyznawane przez Komisję Europejską. Otrzymują go ośrodki naukowe, które spełniają europejskie standardy zatrudniania naukowców.

Najpopularniejsze

  • 05.07.2015 PAP/Marcin Bielecki

    Piorun, który wysłał błysk gamma ku ziemi

  • Poznań/ Sławosz Uznański-Wiśniewski: komercyjne loty kosmiczne nie są mniej ważne od misji naukowych

  • Syria/ Przemoc wobec dziecka sprzed 6 tys. lat udokumentowana przez archeologów

  • Archeolodzy ustalili, kiedy mogła umrzeć inkaska „Dziewczyna z Llullaillaco”

  • Wojna w Ukrainie zmienia zachowanie dzikich zwierząt

  • Fot. Adobe Stock

    Niechirurgiczny sposób na ból kolan

  • Powstała kurtka zbierająca wodę pitną z powietrza

  • ESA: El Niño zaczyna się budzić

  • Wenezuela/ Amerykańscy sejsmolodzy: to najsilniejsze wstrząsy w regionie od ponad stu lat

  • Za mało siedzenia także może szkodzić

25.06.2026. Astronauta ESA Sławosz Uznański-Wiśniewski podczas konferencji naukowej „Ekosystem kosmiczny rok po misji IGNIS” z okazji pierwszej rocznicy lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną, 25 bm. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. (mr) PAP/Radek Pietruszka

Uznański-Wiśniewski w rocznicę startu: jakby to było wczoraj

25 czerwca mija rok od startu misji kosmicznej z udziałem Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego. Wspominając emocje, które mu wtedy towarzyszyły, astronauta przyznał, że pamięta je, jakby to było wczoraj. Wyraził też nadzieję, że swoimi kompetencjami i doświadczeniem będzie wspierał polski sektor kosmiczny.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera