Uczelnie i instytucje

Ruszają zapisy na kursy Uniwersytetu Otwartego UW

<strong>5 sierpnia 2010 r. rozpoczną się zapisy na I trymestr 2010/2011 Uniwersytetu Otwartego UW. </strong>Wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego przygotowali 150 propozycji kursowych; 80 z nich to nowości.

Są to m.in. Chemiczne eksperymentowanie cz. I - nieorganiczna; Patrząc na sztukę: estetyka - historia sztuki - krytyka artystyczna; Prawo pracy dla nieprawników; Porozmawiajmy o polityce zagranicznej: debaty oksfordzkie; Psychodietetyka; Nowoczesna fizyka w przyrodzie i technice; Detektywi na Uniwersytecie. Nauka w służbie kryminalistyki; Autoprezentacja i sztuka wystąpień publicznych; Angielski w pracy: prezentacje, konferencje i komunikacja zawodowa w języku angielskim; Miłość po rosyjsku - interaktywny kurs języka rosyjskiego dla potencjalnie i realnie zakochanych.

Na kursy można zapisać się zakładając Konto Słuchacza na stronie: www.uo.uw.edu.pl lub osobiście w biurze UOUW, mieszczącym się przy bramie głównej Uniwersytetu Warszawskiego.

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego to pierwszy i największy uniwersytet otwarty w Polsce. Z jego oferty korzysta już ponad 9000 słuchaczy. Jednostka rozpoczęła swoją działalność dwa lata temu, realizując w nowoczesnej formie ideę kształcenia przez całe życie poprzez organizowane kursy oraz prowadzoną działalność kulturalno-edukacyjną.

Oferta UOUW jest kierowana do osób dorosłych i młodzieży, którzy ukończyli 16 lat, pragnących pogłębiać swoją wiedzę, rozwijać zainteresowania, nabywać nowe umiejętności, a także podnosić kwalifikacje zawodowe. Dokumenty wydawane słuchaczom przygotowała, specjalnie dla Uniwersytetu Otwartego UW, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Kursy są płatne. Ceny kursów wahają się od 180 do 270 zł za 30 godzin dydaktycznych.

Więcej informacji: www.uo.uw.edu.pl. ESZ

PAP - Nauka w Polsce

tot/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    MNiSW: jeśli doniesienia medialne się potwierdzą, będą konsekwencje dla rektora uczelni w Siedlcach

  • Fot. Adobe Stock

    Katowice/ Teatr Śląski włącza krakowskich studentów w działalność artystyczną

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera