Uczelnie i instytucje

Poznawanie własnych oczekiwań i mocnych stron na warsztatach SWPS

Stołeczna Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS) organizuje warsztaty, które mają pomóc młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia. Zajęcia pod hasłem "Poznaj siebie, aby osiągnąć sukces" odbędą się 23 lipca i 18 sierpnia.

Jak zapowiada Natalia Osica z SWPS, uczestnicy warsztatów pogłębią wiedzę na swój temat, odkryją swoje mocne i słabe strony oraz oczekiwania zawodowe. "Przekonają się, co tak naprawdę ich interesuje i jaka praca jest dla nich satysfakcjonująca? Określą, co jest dla nich ważne w pracy i jakie wartości cenią sobie najbardziej" - dodaje przedstawicielka uczelni.

Zajęcia poprowadzi dr Ewa Wojtowicz, psycholog i doradca zawodowy z Centrum Pracy i Kariery SWPS.

"Od początku lipca raz w tygodniu prowadzimy bezpłatne konsultacje zawodowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego postanowiliśmy przygotować warsztaty, w których może wziąć większa liczba zainteresowanych osób" - mówi dr Wojtowicz.

Zajęcia mają charakter otwarty, jednak organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc. Zgłoszeń można dokonywać dzwoniąc pod numer (022) 517 98 31/32 lub pod adresem mailowym: cpik@cpik.swps.edu.pl.

Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-16:00 w warszawskiej siedzibie SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31.

PAP - Nauka w Polsce, Ewelina Krawczyńska

agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Rząd przyjął projekt ustawy o likwidacji Akademii Kopernikańskiej i Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika

  • Fot. Adobe Stock

    MNiSW chce, by tylko inwestycje powyżej 100 tys. zł trafiały do systemu POL-on

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera