Nauka dla Społeczeństwa

19.04.2024
PL EN
23.10.2023 aktualizacja 23.10.2023

Bezpłatne wejściówki na Śląski Festiwal Nauki

26.01.2020.  PAP/Andrzej Grygiel 26.01.2020. PAP/Andrzej Grygiel

W grudniu odbędzie się siódma edycja Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice. Można już zarejestrować się na to wydarzenie i pobrać indywidualną bezpłatną wejściówkę.

Indywidualna wejściówka obowiązuje na wydarzenia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym między 9 a 11 grudnia (wejście na teren Festiwalu). Umożliwi ona swobodne poruszanie się w przestrzeni festiwalowej oraz uczestnictwo w aktywnościach nieobjętych dodatkową rejestracją.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a dostęp do większości aktywności jest nieograniczony.

Dzięki rejestracji na ŚFN i pobraniu wejściówki będzie można otrzymywać informacje praktyczne oraz szczegóły dotyczące programu festiwalu. Zarejestrowane osoby dostaną wcześniejsze powiadomienie o uruchomieniu rejestracji na wydarzenia specjalne, które z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc będą wymagały dodatkowej rejestracji. Zainteresowani otrzymają także informację o możliwości pobrania biletów uprawniających do bezpłatnego przyjazdu na ŚFN komunikacją miejską.

Aby pobrać wejściówkę na 7. ŚFN, należy zarejestrować się przez formularz. 

Po ogłoszeniu programu 7. ŚFN uruchomione będą kolejne rejestracje: na niektóre wykłady, warsztaty oraz wydarzenia specjalne.

Na razie nie ruszyły też jeszcze zapisy dla szkół – grupowe bezpłatne wejściówki na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym planowane na poniedziałek 11 grudnia.

Informacje będą pojawiały się w mediach społecznościowych oraz na stronie festiwalu.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się w tym samym terminie, co weekend otwarcia Europejskiego Miasta Nauki 2024.

Indywidualna bezpłatna wejściówka nie dotyczy wejścia na KATOPOLIS, czyli widowisko otwarcia obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 – wydarzenie będzie oddzielnie biletowane.(PAP)

Nauka w Polsce

lt/ bar/

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

Copyright © Fundacja PAP 2024