Nauka dla Społeczeństwa

06.12.2022
PL EN
20.11.2021 aktualizacja 20.11.2021

Zakończyliśmy prezentację finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2021; już wkrótce poznamy laureatów

źródło: Adobe Stock źródło: Adobe Stock

Zakończyliśmy prezentację sylwetek 23 kandydatów nominowanych do nagrody Popularyzator Nauki 2021. Zwycięzców konkursu poznamy podczas gali, która odbędzie się 3 grudnia w Warszawie.

Od połowy października na łamach serwisu Nauka w Polsce zaprezentowaliśmy działalność 23 kandydatów nominowanych do nagrody Popularyzator Nauki 2021. Laureatów poznamy w piątek 3 grudnia, podczas gali w Warszawie.

Zostaną oni wyłonieni w kategoriach: Naukowiec, Animator, Zespół, Instytucja, Media, a także laureat/laureatka nagrody głównej - osoba, która otrzyma tytuł Popularyzatora Nauki 2021. Jak co roku przy okazji konkursu redakcja serwisu Nauka w Polsce przyzna pozaregulaminową Nagrodę im. red. Tomasza Trzcińskiego za wzorcową politykę informacyjną.

Organizowany od 2005 r. konkurs Popularyzator Nauki organizowany jest przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. To najstarszy i najbardziej prestiżowy w Polsce konkurs, w którym nagradzani są uczeni, ludzie mediów, instytucje oraz społecznicy, których pasją jest dzielenie się wiedzą i odsłanianie tajemnic współczesnej nauki osobom niezwiązanym ze środowiskiem akademickim.

Szczegółowe informacje i lista nominowanych są dostępne na stronie: https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C89663%2Cznamy-finalistow-konkursu-popularyzator-nauki-2021.html

PAP - Nauka w Polsce

ekr/

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

Copyright © Fundacja PAP 2022